AS Roma

Allegri: Inca n-am castigat nimic

Sun, 14 May 2017 08:58:54 EST
Allegri: Inca n-am castigat nimic

Milan forteaza prezenta in Europa

Sun, 07 May 2017 06:08:53 EST
Milan forteaza prezenta in Europa

Totti a hotarat sa se retraga

Wed, 03 May 2017 12:01:37 EST
Totti a hotarat sa se retraga

Esecul cu Lazio, pus pe seama ghinionului

Sun, 30 Apr 2017 10:12:52 EST
Esecul cu Lazio, pus pe seama ghinionului

Atalanta a incurcat-o si pe Juventus

Sat, 29 Apr 2017 06:37:54 EST
Atalanta a incurcat-o si pe Juventus

Roma isi poate consolida locul 2

Sun, 23 Apr 2017 17:09:47 EST
AS Roma joaca luni pe terenul ultimei clasate Pescara, iar in cazul unei victorii s-ar putea distanta la 4 puncte de Napoli, care duminica n-a reusit decat o remiza la Sassuolo.

Hamsik tinteste locul secund

Wed, 12 Apr 2017 04:57:07 EST
Starul lui Napoli, Marek Hamsik, spune ca echipa sa este foarte hotarata sa o deposedeze pe AS Roma de locul secund pe care se afla in prezent in ierarhia din Serie A.

Spalletti: Este un meci vital

Tue, 04 Apr 2017 05:49:11 EST
Antrenorul lui AS Roma, Luciano Spalletti, spune ca jucatorii sai sunt „disperati” sa dea totul in returul cu Lazio pentru a se califica in finala Cupei Italiei.

Dzeko scrie istorie pentru AS Roma

Sun, 02 Apr 2017 08:54:33 EST
Atacantul Edin Dzeko a inscris de doua ori in victoria pe care AS Roma a obtinut-o cu Empoli pe Stadio Olimpico, scor 2-0 si a devenit cel mai bun marcator campionatului, alaturi de Andrea Belotti.

Nainggolan e fericit la Roma

Wed, 22 Mar 2017 11:24:08 EST
Mijlocasul belgian Radja Nainggolan insista asupra ideii ca este foarte multumit ca imbraca tricoul lui AS Roma, confirmand in acelasi timp ca Chelsea a dorit sa-l transfere vara trecuta.
Page 1 of 14