Spill på Red Bull

Ricciardo klar for å dominere

Fri, 15 Sep 2017 16:05:40 EST
Daniel Ricciardo tror Red Bull kan dominere Singapore Grand Prix etter å ha parkert alle konkurrentene på fredagen.

Ricciardo advarer Red Bull

Wed, 13 Sep 2017 08:44:06 EST
Daniel Ricciardo har avslørt at han kan flytte fra Red Bull, om laget ikke kan bygge en bil som han kan kjempe om verdensmesterskapet med.

Forbereder seg godt til Singapore

Sun, 10 Sep 2017 18:03:01 EST
Lewis Hamilton er bestemt på at han vil være på sitt beste foran Singapore Grand Prix neste helg.

Verstappen forventer ikke å tette luken

Mon, 21 Aug 2017 07:19:27 EST
Max Verstappen er ikke sikker på at Red Bull kan matche prestasjonene til rivalene Mercedes og Ferrari før sesongen er over.

Verstappen må tilbake på rett spor

Tue, 04 Jul 2017 04:25:36 EST
Max Verstappen har et mål om å få Formel 1-sesongen på rett spor ved å gjøre det bedre enn fjorårets andreplass i Østerrike Grand Prix.

Ricciardo tok tittelen i Baku

Mon, 26 Jun 2017 08:01:29 EST
Daniel Ricciardo vant et spennede og actionpakket Aserbajdsjan Grand Prix, til tross for at han startet løpet i Baku fra tiendeplass.

Sainz smigret av Ferrari-ryktene

Mon, 19 Jun 2017 11:01:10 EST
Carlos Sainz har igjen hevdet at han fortjener sjansen til å kjøre for et av de største lagene.

Ricciardo ser frem til Baku

Fri, 16 Jun 2017 12:48:48 EST
Daniel Ricciardo sier han gleder seg til å være tilbake i Baku for neste helgs Grand Prix i Aserbajdsjan.

Verstappen er skuffet

Tue, 13 Jun 2017 06:06:51 EST
Red Bull-fører Max Verstappen sier han er skuffet over hvordan han har startet sesongen så langt i 2017.

Ricciardo tror Vettel vinner

Thu, 08 Jun 2017 13:17:25 EST
Daniel Ricciardo sier Ferrari-føreren Sebastian Vettel er mannen alle jager i kampen om Fører-VM denne sesongen.
Page 1 of 6