Spill på tennis

Fognini slo ut Nadal

Sun, 21 Apr 2019 06:29:10 EST
Den regjerende mesteren, Rafael Nadal, ble sendt ut av Monte Carlo Masters etter en sjokkerende kamp mot Fabio Fognini.

Zverev sliter med å finne formen

Fri, 19 Apr 2019 06:34:09 EST
Etter hans tidlige avskjed i Monte Carlo Masters, har Alexander Zverev innrømmet at han sliter med å komme seg i form denne sesongen.

Fognini tar en pause etter French Open

Wed, 17 Apr 2019 17:20:01 EST
Fognini tar en pause etter French Open

Djokovic regner med Nadal

Mon, 15 Apr 2019 05:39:13 EST
Novak Djokovic aksepterer at Rafael Nadal vil igjen være favoritten i denne ukens Monte Carlo Masters.

Nadal gjør seg klar for Monte Carlo

Sun, 14 Apr 2019 17:09:30 EST
Rafael Nadal har insistert på at han er klar for å konkurrere i Monte Carlo Masters, mens han fremdeles blir behandlet for en kneskade.

Kvitova skal tilbake til Birmingham

Fri, 12 Apr 2019 16:36:40 EST
Petra Kvitova har bekreftet at hun vil forsøke å sikre seg et hat-trick med titler i Birmingham Classic denne sommeren.

Tsitsipas sikter mot toppen

Thu, 11 Apr 2019 16:19:11 EST
Stefanos Tsitsipas sier han kjemper for å bli verdens beste og føler han kan oppnå det målet.

Muguruza vant for første gang på 12 måneder

Mon, 08 Apr 2019 16:23:00 EST
Garbine Muguruza vant Monterrey Open etter at Victoria Azarenka måtte trekke seg fra finalen på grunn av skade.

Wawrinka hyller landsmannen: - Han er den beste noensinne

Sun, 07 Apr 2019 17:53:28 EST
Det sveitsiske esset, Stan Wawrinka, har hyllet landsmannen, Roger Federer, og beskriver ham som «den beste spilleren» noensinne.

Osaka bytter utstyrsleverandør

Fri, 05 Apr 2019 08:00:34 EST
Verdenseneren, Naomi Osaka, har valgt å droppe Adidas og har signert en kontrakt med utstyrsleverandøren Nike.
Page 1 of 84