Roger Federer

Spår tøffere tider for Federer

Thu, 22 Nov 2018 15:00:28 EST
Toni Nadal tror det blir tøft for Roger Federer å vinne enda Grand Slam-tittel.

Federer ser frem til 2019

Sun, 18 Nov 2018 17:17:30 EST
Roger Federer ønsker allerede å legge til flere Grand Slam-titler i 2019, til tross for at han tapte i semifinalene av ATP World Tour Finals i London.

Federer: - Jeg ble bedre med ryggen mot veggen

Fri, 16 Nov 2018 07:05:17 EST
Roger Federer er henrykt over å ha forbedret seg nok til å avansere til semifinalene i ATP Finals på O2 Arena i London.

Federer: - Håper ikke det er samme Anderson som mot Nishikori

Wed, 14 Nov 2018 07:24:51 EST
Roger Federer vet at han må være på sitt beste for å slå Kevin Anderson i ATP Finals.

Thiem fokuserer på Federer

Tue, 13 Nov 2018 06:49:06 EST
Dominic Thiem hevder han er kun fokusert på å slå Roger Federer i deres andre kamp av ATP Finals på tirsdag kveld.

Federer er positiv etter tapet

Sun, 04 Nov 2018 09:16:58 EST
Roger Federer føler spillet er i god stand inn mot ATP Tour Finals, til tross for at han tapte for Novak Djokovic i finalen av Paris Masters.

Raonic tok ingen sjanser

Fri, 02 Nov 2018 08:46:50 EST
Milos Raonic har sagt at han ikke ville ta noen sjanser, og derfor valgte han å trekke seg fra Paris Masters med en skade i albuen.

Anderson er klar for O2

Mon, 29 Oct 2018 10:01:54 EST
Kevin Anderson er den siste spilleren som bekrefter plassen i ATP Finals etter å ha slått Kei Nishikori i finalen av ATP Wien.

Federer pakket sammen etter fjerde runde

Tue, 04 Sep 2018 07:13:52 EST
Roger Federer er ute av US Open, etter et overraskende tap for John Millman.

Federer videre mot Kyrgios

Sun, 02 Sep 2018 05:06:12 EST
Roger Federer fortsatte den fine formen i US Open da han slo ut Nick Kyrgios i strake sett i Flushing Meadows lørdag kveld.
Page 1 of 12