Rafael Nadal

Nadal sikter mot OL i Tokyo

Thu, 14 Feb 2019 06:37:57 EST
Rafael Nadal har bekreftet at han planlegger å representere landet sitt under OL i Tokyo neste år.

Målet er å kjempe mot Nadal og Djokovic

Sun, 10 Feb 2019 01:48:39 EST
Roger Federer ønsker å få fart på sesongen i Dubai, slik at han kan utfordre Novak Djokovic og Rafael Nadal i 2019.

Nummer syv for serberen i Melbourne

Sun, 27 Jan 2019 06:58:25 EST
Novak Djokovic sikret sin syvende Australian Open, da han knuste Rafael Nadal med strake sett i finalen.

Djokovic er klar for Nadal

Fri, 25 Jan 2019 13:14:22 EST
Novak Djokovic møter Rafael Nadal i finalen av Australian Open, etter å ha banket Lucas Pouille med 6-0 6-2 6-2 i en svært ensidig semifinale.

Nadal håper det er mer i vente

Thu, 24 Jan 2019 07:25:48 EST
Det var en nådeløs Rafael Nadal som tok seg til finalen i Australian Open, da han knuste unggutten, Stefanos Tsitsipas, i semifinalen.

Enkelt for den spanske stjernen

Wed, 23 Jan 2019 13:20:39 EST
Rafael Nadal gjorde lett match av amerikanske Frances Tiafoe og er nå klar for semifinalene i Australia.

Tiafoe ser frem til å måle muskler med Nadal

Sun, 20 Jan 2019 13:54:51 EST
Frances Tiafoe gleder seg til å møte Rafael Nadal når han skal spille sin første kvartfinale i en Grand Slam.

Berdych neste ut for Nadal

Fri, 18 Jan 2019 07:43:36 EST
Rafael Nadal er på stø kurs i Australian Open og har tatt seg til den fjerde runden, da han vant den tredje over Alex de Minaur.

Nadal føler seg bedre nå enn for 12 måneder siden

Wed, 09 Jan 2019 11:01:22 EST
Rafael Nadal er sikker på at han endelig kan være med å kjempe om sin andre Australian Open-tittel, etter å ha sikret seg sin første for over ti år siden.

Nadal er fornøyd tross tapet

Fri, 28 Dec 2018 16:00:05 EST
Rafael Nadal var fornøyd med å være tilbake i aksjon på fredag, selv om det endte med tap for Kevin Anderson.
Page 1 of 13