Johanna Konta

Azarenka møter Williams for første gang på tre år

Thu, 07 Mar 2019 05:28:32 EST
Victoria Azarenka gleder seg til å møte Serena Williams i den andre runden av Indian Wells, etter å ha slått ut Vera Lapko med 6-2 6-3 på onsdag.

Konta satte opp kamp mot Muguruza

Tue, 15 Jan 2019 07:15:59 EST
Johanna Konta har avslørt hvor henrykt hun er etter å ha sikret seieren over Ajla Tomljanovic i den første runden av Australian Open.

En stjernespekket halvdel

Thu, 10 Jan 2019 08:30:35 EST
Johanna Konta har blitt plassert i en tøff trekning for Australian Open og skal møte Ajla Tomljanovic i den første runden.

Konta klapper seg selv på skulderen

Wed, 02 Jan 2019 07:37:18 EST
Johanna Konta var henrykt over å ha startet det nye året med seier over Sloane Stephens i den første runden av Brisbane International.

Stort løft for Konta

Wed, 17 Oct 2018 06:15:21 EST
Johanna Konta sier hun skal utnytte muligheten til å spille i denne ukens WTA Moskva.

Konta tapte i Kina

Sun, 30 Sep 2018 12:43:00 EST
Johanna Kontas tapte i åpningsrunden i China Open mot Julia Goerges og klarte dermed ikke å snu den vonde trenden.

Konta ute av Pan Pacific Open

Thu, 20 Sep 2018 08:27:03 EST
Johanna Konta har blitt slått ut av Pan Pacific Open i åttedelsfinalene, etter tap for kroaten Donna Vekic.

Sharapova avanserte til andre runde

Wed, 29 Aug 2018 08:46:48 EST
Maria Sharapova, som vant US Open for 12 år siden, kom seg igjennom en tøff førsterunde mot Patty Schnyder på Flushing Meadows.

Konta slått ut av virus

Wed, 22 Aug 2018 07:12:41 EST
Et virus har tvunget den britiske stjernen, Johanna Konta, til å trekke seg fra Connecticut Open i New Haven.

Ny tøff test for Konta

Wed, 08 Aug 2018 05:50:23 EST
Johanna Konta er forberedt på utfordringen for å gjøre større fremgang i Rogers Cup, etter å ha slått Jelena Ostapenko i den første runden.
Page 1 of 7