Jelena Ostapenko

Ny tøff test for Konta

Wed, 08 Aug 2018 05:50:23 EST
Johanna Konta er forberedt på utfordringen for å gjøre større fremgang i Rogers Cup, etter å ha slått Jelena Ostapenko i den første runden.

Kerber var lettet over avansementet

Tue, 10 Jul 2018 15:17:01 EST
Angelique Kerber skal møte Jelena Ostapenko i semifinalene av Wimbledon, etter å ha slått ut Daria Kasatkina med 6-3 7-5 på tirsdag.

Den regjerende mesteren pakket sammen etter første runde

Mon, 28 May 2018 05:16:19 EST
Den regjerende mesteren, Jelena Ostapenko, sier hun må kvitte seg med de upressede feilene, etter å ha røket ut i den første runden av French Open.

Ostapenko klar for tittelforsvar

Sun, 27 May 2018 11:01:28 EST
Jelena Ostapenko gleder seg til å kunne tre ut på French Open-banene igjen for å forsvare den overraskende tittelen hun vant for et år siden.

Ostapenko går for tittelen

Fri, 30 Mar 2018 09:14:27 EST
Jelena Ostapenko er bestemt for å gå for slagene og være aggressiv når hun møter hjemmefavoritten, Sloane Stephens, i finalen av Miami Open.

Ostapenko slått ut i den tredje runden

Fri, 19 Jan 2018 08:52:35 EST
Jelena Ostapenko er ute av Australian Open, mens Caroline Wozniacki slet litt med konsentrasjonen, før hun tok seg forbi Kiki Bertens

Venus trakk det lengste strået

Wed, 25 Oct 2017 05:44:42 EST
Venus Williams sier hun er klar for å kjempe i toppen av WTA Tour Finals, etter å ha kjempet seg forbi Jelena Ostapenko på tirsdag.

Forventer tøff kamp mot Ostapenko

Fri, 06 Oct 2017 14:41:35 EST
Simona Halep forventer er en svært tøff kamp mot Jelena Ostapenko i semifinalene av WTA Kina, etter å ha banket Daria Kasatkina med 6-2 6-1.

Ostapenko til Singapore

Thu, 05 Oct 2017 05:25:25 EST
Jelena Ostapenko sier hun er ekstremt fornøyd med å ha bekreftet plassen i WTA Finals i Singapore.

Ostapenko nærmer seg Singapore

Mon, 02 Oct 2017 06:37:12 EST
Jelena Ostapenko, som vant årets French Open, er på vei mot WTA Finals i Singapore.
Page 1 of 2
12