Angelique Kerber

Kerber er ute etter den første runden

Sun, 26 May 2019 17:40:57 EST
Kerber er ute etter den første runden

Kerber kan fullføre en Grand Slam i Paris

Tue, 21 May 2019 06:37:06 EST
Angelique Kerber kan fullføre en Grand Slam under French Open, men sier hun ikke forsøker å legge ekstra press på seg selv.

Kerber hadde ingen forklaring

Sun, 20 Jan 2019 07:31:43 EST
Angelique Kerber innrømmet at hun ble slått greit ut av Australian Open, da hun tapte for amerikanske Danielle Collins.

Kerber slet seg videre

Tue, 08 Jan 2019 09:59:04 EST
Den regjerende mesteren, Angelique Kerber, måtte jobbe hardt for å slå ut Camila Giorgi og ta seg til kvartfinalene av Sydney International.

Stephens i en svært god posisjon

Thu, 25 Oct 2018 06:18:16 EST
Sloane Stephens kan tape sin siste kamp i den røde gruppen av WTA Finals i Singapore, men likevel ta seg videre til utslagsrundene.

Kerber drar til Singapore uten trener

Wed, 17 Oct 2018 06:06:24 EST
Angelique Kerber har skilt lag med treneren, Wim Fissette, mens hun forbereder seg for WTA Finals i Singapore.

Kerber er klar for WTA Finals

Tue, 11 Sep 2018 06:26:37 EST
Angelique Kerber, som vant Wimbledon-tittelen for to måneder siden, har bekreftet plassen i oktobers sesongavslutning i Singapore.

Woznicaki ble tatt på sengen

Fri, 31 Aug 2018 07:19:32 EST
Verdenstoeren, Caroline Wozniacki, innrømmet at det var overraskende å tape for Lesia Tsurenko i den adnre runden av US Open.

Kerber vant Wimbledon

Sun, 15 Jul 2018 06:51:42 EST
Angelique Kerber vant sin tredje Grand Slam-tittel med 6-3 6-3 over Serena Williams i Wimbledon på lørdag.

Kerber vet hva hun kan forvente

Fri, 13 Jul 2018 06:54:54 EST
Angelique Kerber aksepterer at hun må spille opp mot sitt beste for å slå Serena Williams i Wimbledon-finalen.
Page 1 of 4