Brooks Koepka

Emosjonell Koepka gjorde jobben - men ikke uten spenning

Mon, 20 May 2019 11:10:06 EST
Brooks Koepka overlevde en svak avslutning på turneringen og vant til slutt US PGA Championship på Bethpage Black.

Scott klarer ikke å se et annet utfall enn Koepka

Sun, 19 May 2019 06:17:36 EST
Adam Scott innrømmer at det er svært usannsynlig at noen kan ta igjen Brooks Koepka, som leder med syv slag inn mot finalerunden runden av US PGA Championship.

Koepka herjer videre i majorturneringene

Fri, 17 May 2019 04:11:58 EST
Den regjerende mesteren, Brooks Koepka, startet perfekt med syv under par i US PGA Championship på torsdag.

Koepka finstiller spillet i Dallas

Wed, 08 May 2019 08:01:55 EST
Koepka finstiller spillet i Dallas

Amerikanerne dominerer på Augusta

Fri, 12 Apr 2019 06:15:54 EST
Den amerikanske duoen, Brooks Koepka og Bryson DeChambeau, stjal showet i den første dagen av US Masters, etter å ha slått seks slag under par og leder med ett slag.

Vegas er storfornøyd med formen

Fri, 01 Mar 2019 04:55:58 EST
Jhonattan Vegas hevder at han spiller sin beste golf dette året, etter å ha tatt ledelsen med to slag i Honda Classic.

Koepka kritiserer Garcia: - Han må vokse opp

Wed, 06 Feb 2019 07:54:14 EST
Brooks Koepka sier Sergio Garcia «oppførte seg som et barn» etter utbruddet i Saudi International forrige uke.

Pieters satte standarden

Thu, 31 Jan 2019 17:42:13 EST
Thomas Pieters er meget fornøyd med den feilfrie runden på 63 slag og ledelsen i Saudi International.

Koepka har en fordel under The Open

Sun, 13 Jan 2019 14:28:15 EST
Brooks Koepka har en Portrush-mann, Ricky Elliott, på bagen og mener det kan vise seg å være en stor fordel under The Open Championship denne sommeren.

Rose sikter på toppen

Thu, 13 Dec 2018 07:35:09 EST
Justin Rose sier han har et mål om å avslutte 2018 med å forsvare Indonesian Masters og dermed ta seg tilbake til toppen på verdensrankingen.
Page 1 of 3
123