17 Νοεμβρίου 2017 04:13:31 EST
Για τη νίκη ο Γκοφέν.

Ντόμινικ Τιμ και Νταβίντ Γκοφέν αναμετριούνται μεταξύ τους, συνεχίζοντας την προσπάθεια για πρόκριση στην επόμενη φάση του ATP World Tour Finals.

Θα υπάρξει τάι μπρέικ στη συγκεκριμένη αναμέτρηση; Η απόδοση βρίσκεται στο 1.83.

Ο Τιμ έχει ξεκινήσει με μια ήττα από τον Ντιμιτρόφ με 2-1 σετ (6-3, 5-7, 7-5) και μια νίκη επί του Καρένο-Μπούστα με το ίδιο σκορ (6-3, 3-6, 6-4) και σήμερα, θέλει να ξεπεράσει το εμπόδιο του Γκοφέν και να αποκτήσει προβάδισμα για την παρουσία του στη νοκ-άουτ φάση. Στο 1.72 προσφέρεται η επικράτησή του.

Ο Αυστριακός δεν έχει δείξει σταθερό πρόσωπο ως τώρα, αλλά σήμερα, έχει μεγάλο κίνητρο, καθώς σε αυτό το τουρνουά θέλει να αποδείξει πολλά. Η νίκη του με 2-1 σετ και σήμερα, βρίσκεται στο 4.33.

Θα κερδίσει με 6-4 games το πρώτο σετ ο Ντόμινικ Τιμ; Η απόδοση προσφέρεται στο 6.00.

Ο Γκοφέν ξεκίνησε αποκλείοντας τον Ναδάλ με 2-1 σετ (7-6, 6-7, 6-4) με τον Ισπανό μετά το παιχνίδι να ανακοινώνει την απόσυρση του από το τουρνουά, αλλά κόντρα στον Ντιμιτρόφ στην προηγούμενη αναμέτρηση ήταν κατώτερος των προσδοκιών κι έχασε με 2-0 σετ (6-0, 6-2). Στο 1.90 βρίσκεται η νίκη του στο πρώτο σετ σήμερα.

Το έργο του Γάλλου δεν είναι εύκολο, αλλά το σημερινό παιχνίδι είναι κομβικό στην προσπάθεια που κάνει να περάσει από το Round Robin στην επόμενη φάση. Το ενδεχόμενο να κερδίσει το πρώτο σετ και το παιχνίδι, προσφέρεται στο 2.37.

Η πιθανότητα να μην υπάρξει τάι μπρέικ στο πρώτο σετ του αγώνα, βρίσκεται σε απόδοση 1.30.

Θα παιχτούν περισσότερα από 9.5 games στο πρώτο σετ; Το σχετικό over προσφέρεται σε απόδοση 1.53.