Φαβορί η Κβίτοβα

05 Σεπτεμβρίου 2017 03:43:11 EST
Σε πολύ καλή κατάσταση η Τσέχα.

Βίνους Γουίλιαμς και Πέτρα Κβίτοβα «μονομαχούν» στο πλαίσιο της προημιτελικής φάσης του US Open.

Το ενδεχόμενο να κερδίσει με 2-0 σετ στο συγκεκριμένο αγώνα η Βίνους Γουίλιαμς προσφέρεται σε απόδοση 5.00.

Η Γουίλιαμς «παλεύει» για τη διάκριση στη Νέα Υόρκη και προχωράει ακάθεκτη.

Ωστόσο σήμερα, θα βρει απέναντι της μία πολύ δυνατή αντίπαλο, με την επικράτηση της να προσφέρεται σε απόδοση 2.30.

Η Αμερικανίδα προέρχεται από τη νίκη με 2-1 επί της Κάρλα Σουάρες-Ναβάρα, την ώρα που το ενδεχόμενο να κατακτήσει το πρώτο σετ προσφέρεται σε απόδοση 5.00.

Το ενδεχόμενο να κερδίσει με 2-1 σετ στο συγκεκριμένο αγώνα η Πέτρα Κβίτοβα προσφέρεται σε απόδοση 4.00.

Ίδιο στόχο με την Γουίλιαμς, έχει και η Πέτρα Κβίτοβα, με την Τσέχα να στοχεύει στην κατάκτηση του τίτλου στη Νέα Υόρκη.

Αντίπαλος της στον προηγούμενο γύρο ήταν η Γκαρμπίνιε Μουγκουρούθα, την οποία μάλιστα κέρδισε με 2-0 σετ, με μία ακόμη straight sets επικράτηση να προσφέρεται σε απόδοση 2.50.

Με αντίπαλο την Γουίλιαμς, η Κβίτοβα έχει να επιδείξει πέντε νίκες και μία ήττα, με το ενδεχόμενο να αυξήσει ακόμη περισσότερο τις πρώτες να προσφέρεται σε απόδοση 1.61.