andy murray

Murray by mohl nastoupit v Melbourne

Wed, 11 Oct 2017 17:16:59 EST
Turnajov� ředitel Australian Open Craig Tiley věř�, že Andy Murray bude připraven, aby se v lednu mohl v Melbourne objevit.

Murray zpět v Austr�lii

Tue, 10 Oct 2017 19:43:27 EST
Turnajov� ředitel Australian Open Craig Tiley naznačil, že Andy Murray se do akce vr�t� pr�vě v Austr�lii.

Sampras věř�, že se Murray vr�t� na vrchol

Fri, 15 Sep 2017 16:15:30 EST
Pete Sampras věř�, že se Andy Murray vr�t� silnějš� po současn�ch zdravotn�ch probl�mech.

Murray se jen tak nevr�t�

Wed, 06 Sep 2017 17:09:56 EST
Andy Murray naznačil, že si letos už nezahraje, protože m� st�le probl�my s ramenem, kter� trvaj� od července.

Murray vynech� i US Open

Sun, 27 Aug 2017 06:49:49 EST
Zraněn� kyčle, kter� zabr�nilo Andymu Murrayovi k obhajobě titulu ve Wimbledonu, nyn� opět britsk�mu tenistovi br�n� v �časti na nadch�zej�c�m US Open, kde vyhr�l před pěti lety.

Murray přijde o prvn� m�sto

Thu, 10 Aug 2017 06:31:01 EST
Andy Murray se nez�častn� turnaje ATP Cincinnati Masters kvůli probl�mům s paž�, kvůli kter�m nedok�zal zabojovat ani v červenci ve Wimbledonu.

Murray vynech� Rogers Cup

Sat, 05 Aug 2017 04:01:24 EST
Andy Murray je v ohrožen�, že ztrat� post světov� jedničky pot�, co potvrdil ne�čast na Rogers Cupu v Montrealu př�št� t�den.

Murray se uzdrav� a připrav� pl�n

Thu, 13 Jul 2017 02:20:23 EST
Andy Murray prohl�sil, že si sedne se sv�m t�mem a připrav� strategii, aby překonal probl�my s lopatkou, kvůli kter� prohr�l čtvrtfin�lov� duel ve Wimbledonu.

Murray je r�d za odpočinek

Sat, 08 Jul 2017 15:56:01 EST
Obh�jce wimbledonsk�ho titulu Andy Murray douf�, že několik dn� odpočinku mu pomůže soustředit se na z�věrečn� z�pasy ve Wimbledonu.

Murray je připraven�

Sun, 02 Jul 2017 14:36:57 EST
Andy Murray je podle všeho fyzicky připraven� pro to, aby zkusil obh�jit svoje v�tězstv� ve Wimbledonu.
Page 1 of 11