Borussia Dortmund

Aubameyang čeká na rozhodnutí BVB

Mon, 22 May 2017 15:32:06 EST
Útočník Borussie Dortmund Pierre-Emerick Aubameyang řekl, že konečné rozhodnutí o budoucnosti učiní pouze po závěru fotbalové sezóny.

Dortmund se obává o hvězdy

Tue, 11 Apr 2017 07:05:16 EST
Borussia Dortmund se bude muset v duelu Ligy mistrů s AS Monako vyrovnat s několika hvězdnými absencemi.

Borussia se nehodla Aubameyanga vzdát

Thu, 23 Mar 2017 06:25:32 EST
Vedení Borussie Dortmund dalo jasně najevo, že jedině adekvátní přestupová částka by je přesvědčila, aby povolili útočníkovi Pierre-Emerick Aubameyangovi opustit klub.

Reus se brzy nevrátí

Mon, 06 Mar 2017 14:06:01 EST
V poslední sezóně zraněními postižený hráč týmu Borussia Dortmund Marco Reus si zranil stehenní sval.

Reus je naštvaný na svůj tým

Sun, 12 Feb 2017 07:34:59 EST
Marco Reus popsal obrannou hru Borussie Dortmund jako obrovskou hrůzu poté, co tým překvapivě prohrál proti Darmstadtu 1:2.

Borussia nechce Aubameyanga pustit

Fri, 13 Jan 2017 14:46:18 EST
Borussia Dortmund bude muset možná vyslyšet nabídky od ostatních klubů za svého hvězdného útočníka Pierre-Emericka Aubameyanga.

Aubameyang zopakoval touhu po Realu

Thu, 08 Dec 2016 16:24:30 EST
Útočník Borussie Dortmund Pierre-Emerick Aubameyang opět prozradil, že jeho snem je hrát za Real Madrid.

Tuchel nechápe absenci Castra

Sat, 01 Oct 2016 04:10:03 EST
Trenér Borussie Dortmund Thomas Tuchel nerozumí tomu, jak je možné, že se Gonzalo Castro nedostal do nominace německé reprezentace.

Aubameyang sní o Realu

Mon, 25 Jul 2016 15:30:31 EST
Útočník Pierre-Emerick Aubameyang prohlásil, že by opustil Borussii Dortmund jen v případě, pokud by měl nabídku z Realu Madrid a tím ukončil spekulace o tom, že by chtěl do Anglie.

Schürrle změnil svůj klub

Sun, 24 Jul 2016 06:18:40 EST
Zdá se, že vedení klubu Borussia Dortmund chce zaútočit na bundesligový titul. Dalším posílením klubu já nákup Andreho Schürrleho z Wolfsburgu.
Page 1 of 4