Anglie

Defoe přispěl gólem

Mon, 27 Mar 2017 16:18:14 EST
Stálice anglického fotbalového útoku Jermain Defoe přispěl v kvalifikačním duelu na MS 2018 gólem k výhře Anglie 2: 0 nad Litvou.

Southghate nominoval i Defoa

Fri, 17 Mar 2017 03:20:39 EST
Trenér anglické reprezentace Gareth Southgate nominoval do svého týmu také Jermain Defoeho pro nadcházející zápasy proti Německu a Litvě.

Pobřeží Slonoviny má nového hráče

Tue, 29 Nov 2016 03:19:22 EST
Anglický fotbalista Wilfried Zaha se podle dlouhodobého očekávání rozhodl změnit národní dres a bude hrát za Pobřeží Slonoviny.

Brown podpoří Skotsko

Wed, 02 Nov 2016 17:27:43 EST
Skotska reprezentace obdržela povzbuzující zprávu, když se do nominace pro kvalifikační zápas v boji o mistrovství světa proti Anglii vrací Scott Brown.

Rooney vypadl ze sestavy Anglie

Tue, 11 Oct 2016 09:00:20 EST
Prozatímní kouč anglické fotbalové reprezentace Gareth Southgate oznámil dopředu, že kapitán Wayne Rooney nebude proti Slovinsku v základní sestavě.

Townsend si zahraje s Maltou

Wed, 05 Oct 2016 06:07:27 EST
V pondělí dočasný kouč Anglie Gareth Southgate oznámil, že Raheem Sterling nebude součástí anglického výběru a na jeho místo se dostal Andros Townsend.

Rangnick ještě neví o budoucnosti

Sun, 02 Oct 2016 08:20:33 EST
Sportovní ředitel klubu RB Leipzig Ralf Rangnick řekl, že si stále není jistý, že mluvení o tom, že přijme post reprezentačního trenéra Anglie, má reálný základ.

Milner končí v reprezentaci

Mon, 01 Aug 2016 07:31:15 EST
Hráč FC Liverpoolu James Milner se nedočká hraní pod novým anglickým reprezentačním trenérem Samem Allardycem, protože chce skončit v anglickém dresu.

Allardyce novým koučem Anglie

Sat, 23 Jul 2016 13:20:41 EST
Novým manažerem anglické fotbalové reprezentace se stal Sam Allardyce. Smlouva mu platí do léta 2018.

Hodgson chce další zlepšení

Tue, 24 May 2016 02:48:03 EST
Trenér Anglie Roy Hodgson přiznal, že má před sebou se svým národním týmem ještě hodně práce.
Page 1 of 3
123