Krčmář si vylepšil maximum

15 ledna 2017 15:26:05 EST

Fantastický závod předvedl český biatlonista Michal Krčmář, který dojel v německém Ruhpoldingu na třetím místě.

Stíhací závod v neděli ukázal jedno velké překvapení. Český biatlonista Krčmář startoval do stíhacího závodu s velkou ztrátou na Martina Fourcadea až z 19. místa.

Jenže během závodu ani jednou nemusel na trestné kolo, takže 20 ran mířily přímo do terče, skvěle běžel a nakonec v mohutném finiši získal třetí místo.

Vsaďte si nyní na vítěze závodu na 20 km v Antholzu. Na výhru Martina Fourcadea je kurz 1.75, zatímco Emil Helge Svendsen má na vítězství kurz 6001.00.

O třetím místě Krčmáře se skutečně rozhodlo až v cílové rovince. Ruský biatlonista Šipulin si kontroloval třetí místo, nakonec ho ale Čech dokázal předběhnout.

Ondřej Rybář, šéftrenér české výpravy, řekl: "Chvíli to vážně vypadalo, že je Šipulin už dost daleko, ale Michal je náš asi nejlepší finišmen a ukázal to i dneska."

"Vlastně jsem tomu vůbec nevěřil. Byl jsem úplně kožený a najednou jsem se pod kopcem objevil za Šipulinem a viděl, že mu úplně seklo. Pak už to bylo vlastně strašně jednoduché," dodal po závodě Krčmář.

Na prvním místě skončil suverén letošní sezóny Martin Fourcade z Francie. Ten si vedení upevnil po poslední střelbě a získal další vítězství.

Díky Živým přenosům od bet365 můžete každý rok sledovat více než 60.000 sportovních událostí přímo na svém počítači.