Koukalová v čele Světového poháru

08 ledna 2017 04:32:46 EST

Česká biatlonistka Gabriela Koukalová zopakovala v sobotu skvělou jízdu a díky druhému místu ze stíhacího závodu vede celý Světový pohár.

Po pauze během svátků se konečně vrátil zpět Světový pohár v biatlonu. S ním tu je i závod v německém Oberhofu, ve kterém se daří Koukalové.

Navnaděná vítězství v Novém Městě na Moravě pokračuje ve skvělých výkonech a v pátek si dojela pro první místo. V sobotu pak tuto pozici hájila ve stíhačce.

Pouze jedna žena se dokázala dostat před Koukalovou, která díky druhému místu poskočila na průběžné vedení Světového poháru. V neděli tak oblékne opět žlutý trikot.

Vsaďte si na to, která z žen dokáže vyhrát závod s hromadným startem v Oberhofu. Na výhru Koukalové je kurz 3.50, zatímco Laura Dahlmeierová má na výhru kurz 2.70.

"Mám z něj obrovskou radost. Jsem hlavně ráda, že jsem se byla schopná vyrovnat s tak náročnými podmínkami, které dnešní závod provázely," uvedla po závodě Koukalová.

Sobota v Oberhofu byla pro závodníky opravdu náročná. Byla velká zima až -10 stupňů a taky hodně foukalo. Koukalová se s tím ale skvěle poprala a druhé místo je toho důkazem.

Díky Živým přenosům od bet365 můžete každý rok sledovat více než 60.000 sportovních událostí přímo na svém počítači.