Čechům se v Ga-Pa dařilo

01 ledna 2017 11:44:38 EST

Prestižní Turné čtyř můstků, které se koná v rámci světového poháru ve skocích na lyžích, má za sebou svůj druhý závod.

Závod v německém Garmisch-Partenkirchenu byl již tradiční druhou zastávkou Turné čtyř můstků. V tomto závodě se představili hned čtyři závodníci z Česka.

Bohužel, do druhého kola se dostali jen dva z nich. Vojtěch Štursa a Lukáš Hlava skončili v kvalifikaci na nelichotivých pozicích a své soupeře nedokázali v prvním kole přeskočit.

Radost naopak udělali další dva Češi v závodě. Nejlépe se umístil Roman Koudelka, který si dolétl pro celkové 17. místo, zatímco jeho kolega Jakub Janda skočil na 19. místo.

Vítězem nedělního závodu se pak stal Daniel-André Tande z Norska, který tak trochu překvapil svým skvělým skokem ve druhém kole až na hranici 142 metrů.

Celkově je však ve vedení Turné polský závodník Stoch. Ten má nyní 591,2 bodů, druhý Kraft má bodů 590,4. Nejlepší z Čechů je Janda na 21. místě.

Vsaďte si v oblasti zimních sportů aktuálně na biatlon a závod žen v Oberhofu. Ve stíhacím závodě na 10 km má Gabriela Koukalová kurz 3.75 na výhru a Laura Dahlmeierová má na výhru kurz 3001.00.

Díky Živým přenosům od bet365 můžete každý rok sledovat více než 60.000 sportovních událostí přímo na svém počítači.