Ostatní sporty - Archiv aktualit

Koudelka opět v hlavním závodě

Sat, 18 Mar 2017 13:02:15 EST
Do nedělního závodu Světového poháru ve skoku na lyžích ve středisku Vikersundu postoupil jak Roman Koudelka, tak i Viktor Polášek.

Haye slíbil tuhý boj

Thu, 02 Mar 2017 15:39:53 EST
David Haye slíbil svému rivalovi Tony Bellewovi, že hodlá předvést světu bolest, až se oba v sobotu utkají.

Joshua chce u Wildera vidět víc

Wed, 22 Feb 2017 15:52:57 EST
Anthony Joshua tvrdí, že chce vidět svého kolegu z těžké váhy Deontay Wildera, aby boxoval proti lepším soupeřům, aby se mu vyrovnal.

Koukalovou stála chyba zlato

Mon, 13 Feb 2017 03:13:16 EST
Česká biatlonistka Gabriela Koukalová dokázala ve stíhacím závodě na mistrovství světa získat bronzovou medaili.

Davidová vybojovala zlato

Sun, 05 Feb 2017 15:30:19 EST
Česká nadějná biatlonistka Markéta Davidová se předvedla na mistrovství Evropy juniorů a vybojovala zlatou medaili.

Kličko je menším favoritem

Thu, 02 Feb 2017 15:14:31 EST
Trenér Peter Fury cítí, že Vladimírovi Kličkovi mohou pomoci jeho zkušenosti v zápase proti Anthony Joshuovi, který se bude konat 29. dubna.

Frampton hodlá jít ještě dál

Thu, 26 Jan 2017 16:18:41 EST
Carl Frampton se chce postavit držiteli opasku IBF Lee Selbymu, pokud úspěšně obhájí svůj opasek organizace WBA proti Leo Santa Cruzovi.

Joshua bude zřejmě boxovat s Widerem

Wed, 25 Jan 2017 02:13:46 EST
Zdá se, že dosud neporažený Brit Anthony Joshua dokáže vyjednat souboj s Američanem Deontayem Wilderem.

Haye si myslí, že Bellow nic neukáže

Mon, 23 Jan 2017 13:04:38 EST
Boxer těžké váhy David Haye prohlásil, že oproti předchozím duelům s největšími soupeři v těžké váze Tony Bellew pro něj nepředstavuje soupeře.

Štafeta žen bude mít změny

Sun, 22 Jan 2017 02:24:01 EST
Ženská biatlonová štafeta bude muset oželit start české jedničky Gabriely Koukalové, která si dá volno.
Page 1 of 24