Заложете за Слоун Стивънс

Стивънс в дуел с Конта на Уимбълдън

Sat, 06 Jul 2019 03:29:41 EST
Стивънс в дуел с Конта на Уимбълдън

Стивънс се изправя срещу Остапенко

Tue, 25 Jun 2019 03:58:11 EST
Бившите шампионки в шлема ще се сражават в дуел от втори кръг на турнира в Ийстбърн.

Стивънс излиза срещу неудобната Конта

Tue, 04 Jun 2019 10:08:38 EST
Двете ще спорят за място между последните четири на Френч Оупън.

Интригуваща схватка при дамите в Париж

Sun, 02 Jun 2019 04:48:25 EST
Интригуваща схватка при дамите в Париж

Стивънс срещу японка в първия си мач на ОП на Франция

Sun, 26 May 2019 02:50:02 EST
Финалистката от миналата година ще мери сили с непознатата Мисаки Дои.

Бертенс устремена към нов финал в Мадрид

Fri, 10 May 2019 02:49:32 EST
Бертенс устремена към нов финал в Мадрид

Неудобно препятствие пред Стивънс

Thu, 09 May 2019 03:48:42 EST
Неудобно препятствие пред Стивънс

Американско дерби в Чарлстън

Fri, 05 Apr 2019 03:30:42 EST
Добрите приятелки Стивънс и Кийс ще определят една от полуфиналистките на "Volvo Car Open".

Стивънс се завръща в Чарлстън

Tue, 02 Apr 2019 03:16:01 EST
Шампионката отпреди три години започва похода си в надпреварата с двубой срещу непозната испанка.

Стивънс срещу неудобна швейцарка в Калифорния

Fri, 08 Mar 2019 03:31:03 EST
Ще успее си Щефани Фьогеле отново да пречупи шампионката от US Open 2017?
Page 1 of 5