Заложете за Симона Халеп

Бенчич ще спира Халеп в Дубай

Thu, 21 Feb 2019 03:28:55 EST
Вдъхновена от геройствата си в мача със Сабаленка, швейцарката е готова да повали и шампионката от 2015 г.

Халеп и Мертенс определят шампионката в Доха

Sat, 16 Feb 2019 03:33:40 EST
Румънката се протяга към втора титла в Катар, но насреща си има вдъхновена съперничка.

Халеп назначи белгиец за треньор

Tue, 05 Feb 2019 03:35:44 EST
Бившата номер едно в света замени Дарън Кейхил с бившия наставник на Давид Гофен- Тиери ван Клиймпут.

Винъс застава на пътя на Халеп

Fri, 18 Jan 2019 04:50:48 EST
Двете бивши финалистки в Мелбърн влизат в директна битка за място във втората седмица.

Халеп търси реванш от Канепи

Mon, 14 Jan 2019 08:13:13 EST
Световната номер едно има да си връща на естонката за поражението на старта на US Open 2018.

Серина с големи цели за сезон 2019

Sun, 23 Dec 2018 12:42:17 EST
Знаменитата американка се готви да покори Australian Open за осми път в кариерата си.

Халеп започва новия сезон без треньор

Fri, 23 Nov 2018 07:51:29 EST
Румънката няма да бърза с назначаването на заместник на Дарън Кейхил.

Халеп се отказа от WTA финалите

Thu, 18 Oct 2018 04:33:11 EST
Световната номер едно не е възстановена от травма и няма да участва в надпреварата в Сингапур.

Халеп: Не чувствам напрежение

Sat, 25 Aug 2018 10:42:41 EST
Световната номер едно е изпълнена с увереност преди началото на Откритото първенство на САЩ.

Халеп се протяга към първа титла в Синсинати

Sun, 19 Aug 2018 03:42:12 EST
Лидерката в основната схема ще се сражава за отличието в Охайо с холандката Кики Бертенс.
Page 1 of 6