Заложете за Серина Уилямс

Муратоглу посочи главната цел пред Серина

Thu, 25 Apr 2019 07:37:05 EST
Американката ще се опита да счупи рекорда за брой титли от Големия шлем.

Нов труден тест за Серина

Sun, 10 Mar 2019 04:42:59 EST
След като надви Азаренка, американката ще търси пътя към успеха над Мугуруса в Индиън Уелс.

Азаренка започва участието си в Индиън Уелс

Wed, 06 Mar 2019 09:12:17 EST
Двукратната шампионка на ''BNP Paribas Open'' стартира срещу сънародничката си Вера Лапко.

Серина продължава похода си на Australian Open

Tue, 22 Jan 2019 04:36:19 EST
Седемкратната шампионка има нелека задача в 1/4-финалите срещу Каролина Плишкова.

Уилямс излиза срещу Бушар

Wed, 16 Jan 2019 03:21:44 EST
Седемкратната шампионка има нелеко премеждие в лицето на намиращата се в силна форма канадка.

Серина с големи цели за сезон 2019

Sun, 23 Dec 2018 12:42:17 EST
Знаменитата американка се готви да покори Australian Open за осми път в кариерата си.

Серина пропуска остатъка от сезона

Wed, 26 Sep 2018 04:52:00 EST
23-кратната шампионка от Големия шлем вече мисли за началото на кампания 2019.

Японка е новата кралица на US Open!

Sun, 09 Sep 2018 02:52:28 EST
20-годишната Наоми Осака се справи със Серина Уилямс и вдигна първата си титла в шлема.

Серина на прага на седмата си титла в Ню Йорк

Sat, 08 Sep 2018 03:34:11 EST
Американката ще мери сили във финала на ''Флашинг Медоус" с талантливата японка Наоми Осака.

Осака сбъдва мечтата си в Ню Йорк

Fri, 07 Sep 2018 04:32:21 EST
Японската сензация ще се изправи срещу своя идол Серина Уилямс в мача за титлата на ''Флашинг Медоус".
Page 1 of 5