Заложете за Кей Нишикори

Гулбис застава на пътя на Нишикори в Ротердам

Thu, 14 Feb 2019 08:30:56 UK
Най-добрият латвиец ще се опита да запише първа победа срещу "самурая".

Нишикори с дебют в Ротердам

Tue, 12 Feb 2019 08:28:28 UK
Азиатският номер едно се изправя срещу французин в първия си мач на турнира в Холандия.

Нишикори в опит да препъне Джокович

Tue, 22 Jan 2019 16:03:49 UK
Непримиримият японец ще спира устрема на Ноле към исторически седми трофей на Australian Open.

Нишикори има португалски тест за решаване

Fri, 18 Jan 2019 08:42:13 UK
Японецът ще спори с Жоао Соуса за място в 1/8-финалите на Australian Open.

Гришо гледа с трепет към Australian Open

Tue, 08 Jan 2019 14:10:28 UK
Българинът се готви за ''ново начало" на предстоящата ''мейджър'' надпревара в Мелбърн.

Японско-руски финал в Бризбейн

Sat, 05 Jan 2019 13:03:23 UK
Кей Нишикори ще направи втори опит да вдигне трофея в Куинсланд, а на пътя му е застанал Даниил Медведев.

Нишикори цели завръщане в топ 5

Thu, 03 Jan 2019 14:16:36 UK
Японецът е щастлив от победата срещу Димитров и се надява да продължи със силните игри в бъдеще.

Гришо се готви за труден мач с Нишикори

Wed, 02 Jan 2019 09:41:25 UK
Хасковлията ще спори с азиатеца за място на 1/2-финалите в Бризбейн.

Нишикори излиза срещу Тийм

Wed, 14 Nov 2018 16:16:53 UK
Най-добрият азиатец ще съхрани шансове за излизане от групата на АТР финалите, ако подчини австрийския опонент.

Андерсън ще мери сили с Нишикори

Mon, 12 Nov 2018 14:25:36 UK
Южноафриканецът и японецът застават един срещу друг в опит да запишат втора победа в "О2 Арена".
Page 1 of 4