Заложете за Хуан Мартин дел Потро

Дел Потро продължава похода си в Делрей Бийч

Fri, 22 Feb 2019 03:31:17 EST
Следващото препятствие пред "Кулата от Тандил" се нарича Макензи Макдоналд.

Дел Потро се завръща в тура с мач в Делрей Бийч

Tue, 19 Feb 2019 04:55:58 EST
Възстановеният от травма аржентинец ще мери сили с непознат японец.

Дел Потро аут от Australian Open

Tue, 01 Jan 2019 02:51:21 EST
"Кулата от Тандил" няма да се възстанови навреме от контузията в коляното, която получи през октомври.

Дел Потро под въпросителна за Мелбърн

Sat, 22 Dec 2018 03:15:45 EST
Аржентинецът все още не е сигурен дали ще е готов до началото на Откритото първенство на Австралия.

Дел Потро се отказа от АТР финалите

Tue, 30 Oct 2018 09:09:31 EST
Контузия в коляното спира аржентинецът от участие на супер турнира в лондонската ''О2 Арена''.

Дел Потро поглежда към 1/4-финалите в Шанхай

Wed, 10 Oct 2018 09:04:46 EST
Финалистът от 2013 година ще спира устрема на младока Борна Чорич.

Дел Потро срещу Басилашвили за трофея на ''China Open''

Sat, 06 Oct 2018 13:54:20 EST
''Кулата от Тандил" има грузински тест за решаване във финала на турнира в Пекин.

Фонини застава на пътя на Дел Потро

Fri, 05 Oct 2018 10:47:16 EST
Непредвидимият италианец ще мери сили със снажния аржентинец в подножието на мача за титлата в Пекин.

Дел Потро срещу сърбин в Пекин

Thu, 04 Oct 2018 09:08:11 EST
"Кулата от Тандил" ще спори с Филип Крайнович за място между последните четири.

Джокович покори US Open!

Mon, 10 Sep 2018 03:05:26 EST
Сърбинът се наложи над Хуан Мартин дел Потро и за трети път седна на трона в Ню Йорк.
Page 1 of 6