Ако Вие или Ваш близък има проблем с хазарта и желае помощ, обадете се на 1-800 GAMBLER

Заложете за Хуан Мартин дел Потро

Дел Потро се завръща през октомври

Fri, 30 Aug 2019 08:22:01 EST
"Кулата от Тандил" е заявил участие на турнира от сериите АТР 250 в Стокхолм.

Надал започва похода си в Монреал

Wed, 09 Aug 2017 04:02:34 EST
Първият съперник пред испанеца на "Rogers Cup'' е хърватския талант Борна Чорич.

Дел Потро срещу Изнър в Монреал

Mon, 07 Aug 2017 03:22:25 EST
Аржентинецът и американецът се впускат в оспорван дуел за надмощие в откриващия кръг на ''Rogers Cup''.

Нишикори открива сметката си във Вашингтон

Tue, 01 Aug 2017 03:37:40 EST
Шампионът от 2015 г. стартира срещу местния левичар Доналд Йънг.

Супер сблъсък на клея в Париж

Fri, 02 Jun 2017 09:54:02 EST
Миналогодишният финалист Мъри има трудно препятствие срещу коравия аржентинец Дел Потро.

Супер сблъсък във "Вечния град"

Fri, 19 May 2017 05:07:43 EST
Хуан Мартин дел Потро търси първа победа на клей срещу стария си познайник Новак Джокович.

Григор започва участието си в Рим

Mon, 15 May 2017 03:05:38 EST
Родният талант ще се изправи в първи кръг срещу неудобния Хуан Мартин дел Потро.

Интригуващ дуел в Маями

Mon, 27 Mar 2017 06:04:57 EST
Федерер и Дел Потро възобновяват съперничеството помежду си след повече от три години пауза.

Дел Потро открива сметката си във Флорида

Sat, 25 Mar 2017 06:06:51 EST
Снажният аржентинецът ще премери сили с Робин Хаасе във втори кръг на ''Miami Open''.

Супер сблъсък в Индиън Уелс

Tue, 14 Mar 2017 07:57:23 EST
Джокович и Дел Потро се очаква да изнесат нов зрелищен спектакъл в дуела помежду си в калифорнийската пустиня.
Page 1 of 2
12