Заложете за Кевин Андерсън

Федерер в битка с Андерсън

Thu, 28 Mar 2019 04:04:43 EST
Трикратният шампион ще спори с гиганта от Южна Африка за място във финалната четворка в Маями.

Джокович срещу Андерсън във финала в Абу Даби

Sat, 29 Dec 2018 03:19:31 EST
Сърбинът ще се опита да детронира южноафриканеца на демо турнира в ОАЕ.

Труден тест за Андерсън

Sat, 17 Nov 2018 05:40:00 EST
Южноафриканецът ще търси начин да подчини неудържимия до момента в "О2 Арена" Джокович.

Федерер ще спира серията на Андерсън в "О2 Арена"

Thu, 15 Nov 2018 04:34:29 EST
Южноафриканският гигант е без загубен сет от началото на АТР финалите.

Андерсън ще мери сили с Нишикори

Mon, 12 Nov 2018 09:25:36 EST
Южноафриканецът и японецът застават един срещу друг в опит да запишат втора победа в "О2 Арена".

Тийм срещу Андерсън в Лондон

Sat, 10 Nov 2018 11:34:12 EST
"Доминатора" има коварен южноафрикански тест за решаване на старта на ''Nitto ATP Finals''.

Нишикори срещу Андерсън в Париж

Thu, 01 Nov 2018 04:18:33 EST
Японецът има нужда от задължителна победа, за да съхрани шансове за класиране на АТР финалите.

Андерсън и Нишикори решават титлата във Виена

Sun, 28 Oct 2018 04:00:43 EST
Ще успее ли японската звезда да прекъсне серия от осем загуби във финални дуели?

Вердаско в 1/2-финален дуел с Андерсън

Sat, 27 Oct 2018 03:56:40 EST
Победителят ще се класира на първия си финал на турнира във Виена.

Андерсън срещу Чорич във Виена

Fri, 26 Oct 2018 04:28:43 EST
Залогът от срещата между южноафриканеца и хърватина е място във финалната четворка на ''Erste Bank Open 500''.
Page 1 of 4