Заложете за Каролине Возняцки

Решаваща битка на "Volvo Car Open"

Sun, 07 Apr 2019 04:44:39 EST
Возняцки и Кийс определят новата шампионка на зеления клей в Чарлстън.

Возняцки ще играе на първи 1/2-финал за сезона

Sat, 06 Apr 2019 03:42:30 EST
Бившата номер едно в света излиза срещу Петра Мартич в подножието на мача за титлата в Чарлстън.

Германски тест пред Возняцки

Wed, 03 Apr 2019 04:26:51 EST
Шампионката от 2011 г. открива кампанията си в Чарлстън с мач срещу специалистката на клей Лаура Зигмунд.

Возняцки има руски тест за решаване

Sat, 09 Mar 2019 03:34:10 EST
Бившата лидерка в ранглистата започва участието на ''BNP Paribas Open'' срещу Екатерина Александрова.

Возняцки потегля в Дубай срещу швейцарка

Mon, 18 Feb 2019 03:36:05 EST
Шампионката от 2011 г. ще си отмъщава на Щефани Фьогелe за загубата в единствения двубой помежду им досега.

Тежко препятствие пред Возняцки

Thu, 17 Jan 2019 03:24:35 EST
Действащата шампионка на ''Мелбърн Парк'' има за съперничка непримиримата рускиня Мария Шарапова.

Шарапова гони втора победа в Мелбърн

Tue, 15 Jan 2019 08:10:02 EST
След като "върза два геврека" на британка на старта, рускинята ще се опита да се разправи и с шведката Петерсон.

Возняцки започва защитата на титлата си

Sun, 13 Jan 2019 05:07:54 EST
Първата тенисистка, която ще се опита да детронира датчанката в Австралия е Алисън ван Уйтванк.

Свитолина гони трета победа в Сингапур

Wed, 24 Oct 2018 09:23:21 EST
Украинката ще се опита да подчини Возняцки в последния си мач от груповата фаза.

Возняцки се изправя срещу Квитова

Mon, 22 Oct 2018 09:00:39 EST
Датчанката и чехкинята ще се борят за първата си победа на WTA финалите в Сингапур.
Page 1 of 6