Заложете за Каролине Возняцки

Тежко препятствие пред Возняцки

Thu, 17 Jan 2019 03:24:35 EST
Действащата шампионка на ''Мелбърн Парк'' има за съперничка непримиримата рускиня Мария Шарапова.

Шарапова гони втора победа в Мелбърн

Tue, 15 Jan 2019 08:10:02 EST
След като "върза два геврека" на британка на старта, рускинята ще се опита да се разправи и с шведката Петерсон.

Возняцки започва защитата на титлата си

Sun, 13 Jan 2019 05:07:54 EST
Първата тенисистка, която ще се опита да детронира датчанката на Откритото първенство на Австралия е Алисън ван Уйтванк.

Свитолина гони трета победа в Сингапур

Wed, 24 Oct 2018 09:23:21 EST
Украинката ще се опита да подчини Возняцки в последния си мач от груповата фаза.

Возняцки се изправя срещу Квитова

Mon, 22 Oct 2018 09:00:39 EST
Датчанката и чехкинята ще се борят за първата си победа на WTA финалите в Сингапур.

Возняцки посяга към втора титла в Пекин

Sat, 06 Oct 2018 09:37:53 EST
Шампионката от 2010 г. ще спори за отличието с латвийката Анастасия Севастова.

Возняцки с труден първи тест на "China Open"

Sun, 30 Sep 2018 09:17:32 EST
Световната номер две се изправя срещу неудобната швейцарка Бенчич.

Возняцки в дуел с Пуиг в Ухан

Tue, 25 Sep 2018 08:43:20 EST
Датчанката и пуерторинката ще спорят за място между последните осем на надпреварата в Китай.

Возняцки в битка с Джорджи в Токио

Wed, 19 Sep 2018 08:58:34 EST
Световната номер две преследва десета поредна победа в японската столица.

Возняцки срещу Стосър на "Артър Аш''

Tue, 28 Aug 2018 03:27:25 EST
Датчанката има сериозен тест за решаване още в първия си мач на US Open.
Page 1 of 6