Заложете за Беноа Пер

Последна битка в Маракеш

Sun, 14 Apr 2019 02:32:25 EST
Ще успее ли Беноа Пер да детронира действащия шампион на "Grand Prix Hassan II" Пабло Андухар?

Френска схватка в Мароко

Sat, 13 Apr 2019 03:13:39 EST
Сънародниците Беноа Пер и Джо-Вилфрид Цонга ще излъчат единия финалист на ''Grand Prix Hassan II''.

Цонга поглежда към 1/2-финалите в Маракеш

Fri, 12 Apr 2019 03:19:04 EST
Опитният французин ще спори с италиански квалификант на клея в Мароко.

Зверев срещу испанец в Маракеш

Thu, 11 Apr 2019 03:05:15 EST
Световният номер три ще спори за място между последните осем с връстника си Хауме Мунар.

Пер в битка с Лопес на "Hard Rock Stadium"

Thu, 21 Mar 2019 04:06:44 EST
Двамата определят първия съперник на родната звезда Григор Димитров.

Вавринка започва участието си в Ротердам

Mon, 11 Feb 2019 03:13:43 EST
Шампионът от 2015 г. потегля с двубой срещу темпераментния французин Беноа Пер.

Соуса стартира новата кампания

Sun, 06 Jan 2019 07:48:07 EST
Португалецът открива сезона с дуел срещу канадската надежда Шаповалов в Оукланд.

Пуи започва участието си в Мец

Thu, 20 Sep 2018 02:51:38 EST
Шампионът отпреди две години ще премери сили с квалификант в първия си мач на родния турнир.

Федерер преследва втора победа на US Open

Thu, 30 Aug 2018 03:43:15 EST
Петкратният победител ще премери сили с французина Беноа Пер в дневната сесия на ''Луис Армстронг".

Надал започва похода си в Торонто

Wed, 08 Aug 2018 06:08:21 EST
Непредсказуемият французин Пер е първия съперник на световния номер едно на "Rogers Cup".
Page 1 of 3
123