Заложете за Александър Зверев

Зверев се протяга към втора титла във Вашингтон

Sun, 05 Aug 2018 06:11:58 EST
Австралийският талант Де Минор ще оспорва трона на германеца.

Зверев на крачка от нов финал на "Citi Open"

Sat, 04 Aug 2018 05:56:54 EST
Германецът ще се опита да подчини напористия грък Стефанос Циципас.

Зверев открива защитата на титлата си във Вашингтон

Tue, 31 Jul 2018 06:03:12 EST
Ветеранът Малек Джазири застава на пътя на германеца на "Citi Open".

Зверев се изправя срещу Фриц

Thu, 05 Jul 2018 05:02:22 EST
Най-добрият германец ще бъде тестван на "Ол Инглънд Клъб" от друг представител на новата вълна в тениса.

Зверев с първи мач в Париж

Sun, 27 May 2018 04:07:39 EST
Световният номер три открива сметката си на клея във френската столица с двубой срещу Рикардас Беранкис.

Надал се протяга към осми трофей в Рим

Sun, 20 May 2018 01:44:31 EST
"Кралят на клея" ще спира победния ход на миналогодишния шампион Александър Зверев.

Зверев продължава защитата на короната си в Рим

Fri, 18 May 2018 03:11:20 EST
Следващото премеждие пред миналогодишния шампион е белгиеца Давид Гофен.

Тийм с втори опит да седне на трона в Мадрид

Sun, 13 May 2018 03:22:15 EST
"Доминатора" ще си оспорва отличието в испанската столица с германския талант Александър Зверев.

Зверев ще слага край на приказката на Шаповалов

Sat, 12 May 2018 05:01:21 EST
Двамата представители на "NextGen" ще спорят за място на финала в Мадрид.

Битка на гигантите в Мадрид

Fri, 11 May 2018 03:48:01 EST
Александър Зверев и Джон Изнър ще се сражават за влизане сред най-добрите четири на клея в испанската столица.
Page 1 of 6