Заложете за Александър Зверев

Зверев се изправя срещу Фонини

Thu, 18 Apr 2019 03:22:39 EST
Световният номер три ще спори с италианеца за място между последните осем в Монте Карло.

Зверев срещу испанец в Маракеш

Thu, 11 Apr 2019 03:05:15 EST
Световният номер три ще спори за място между последните осем с връстника си Хауме Мунар.

Зверев открива сметката си в Маракеш

Tue, 09 Apr 2019 03:54:46 EST
Зверев открива сметката си в Маракеш

Зверев: Не мисля за другите

Tue, 19 Mar 2019 10:48:58 EST
Шампионът от АТР финалите е фокусиран върху собствената си кариера и не се сравнява с най-големите.

Коварен жребии за Григор в Калифорния

Wed, 06 Mar 2019 04:45:43 EST
Най-добрият ни тенисист попадна в половината на Джокович, а още в трети кръг на пътя му може да застане Зверев.

Зверев на прага на първия си 1/4-финал в Мелбърн

Sun, 20 Jan 2019 04:25:46 EST
Германецът ще мери сили с Милош Раонич за място сред най-добрите осем.

Френски тест пред Зверев

Wed, 16 Jan 2019 02:31:35 EST
Германецът ще спори с Жереми Шарди във втори кръг на Откритото първенство на Австралия.

Травмата на Зверев не е сериозна

Sat, 12 Jan 2019 07:23:00 EST
Първата ракета на Германия е спокоен за глезена си преди началото на Откритото първенство на Австралия.

Григор не е сигурен до кога ще си сътрудничи с Агаси

Mon, 24 Dec 2018 06:02:25 EST
Първата ни ракета все още уточнява съвместната си програма с американската легенда.

Анакон притеснен за Федерер

Thu, 29 Nov 2018 13:22:31 EST
Бившият треньор на "Маестрото" се съмнява, че швейцарецът ще играе на най-високо ниво още дълго време.
Page 1 of 7