Заложете на Лига 1

Моу: Мбапе е най-скъпоструващият футболист в момента

Tue, 19 Mar 2019 04:06:50 EST
Младата звезда на ПСЖ ще счупи всички трансферни рекорди, ако бъде продаден, смята "Специалният".

Мбапе остава в ПСЖ и през следващия сезон

Sun, 10 Mar 2019 08:32:47 EST
Младата звезда потвърди, че продължава да вярва в проекта на "принцовете".

Балотели иска да остане в Марсилия

Sat, 09 Mar 2019 09:35:49 EST
''За мен Олимпик е най-големият клуб във Франция'', заяви ексцентричният нападател.

Тухел във възторг от Ди Мария

Wed, 27 Feb 2019 09:35:44 EST
Треньорът на ПСЖ възхвали приноса на аржентинеца в отсъствието на Неймар и Кавани.

Кавани поднови тренировки

Wed, 20 Feb 2019 09:09:28 EST
Таранът на ПСЖ се очаква да бъде на линия за реванша срещу Ман Юнайтед в Шампионската лига.

Лизаразу вещае бляскаво бъдеще на Мбапе

Mon, 18 Feb 2019 09:19:36 EST
20-годишният стрелец ще бъде следващата суперзвезда в световния футбол, убеден е световния шампион от Мондиал 1998.

ПСЖ е гост на Сент Етиен

Sat, 16 Feb 2019 10:26:28 EST
Парижани не успяха да спечелят само два от последните си 14 мача срещу "зелените".

Гарсия сравни Балотели с Тоти

Fri, 15 Feb 2019 07:45:47 EST
Ексцентричният стрелец може да чете играта като легендата на Рома, смята наставникът на Марсилия.

Лион ще удължава силния си ход като гост

Sat, 09 Feb 2019 11:18:50 EST
"Хлапетата" гостуват на Ница, който е непобеден в миналите си шест домакинства.

Фабрегас: Азар мечтае за Мадрид

Fri, 08 Feb 2019 06:04:41 EST
Бившият халф на Челси намекна, че белгийското острие може да напусне "Стамфорд Бридж" в края на сезона.
Page 1 of 32