Заложете на Лига 1

Емери: Неймар ще остане в ПСЖ

Tue, 17 Apr 2018 09:41:51 EST
Бразилската звезда ще бъде във френския гранд и през следващия сезон, увери специалистът.

От Монако: Льомар струва скъпо

Mon, 16 Apr 2018 05:12:02 EST
Клубът от Лига 1 предупреди кандидат-купувачите на халфа, че трябва да "бръкнат дълбоко" в касите си.

ПСЖ посяга към титлата в Лига 1

Sat, 14 Apr 2018 11:11:30 EST
Парижани ще се върнат на върха във Франция при успех в дербито с действащия шампион Монако.

Ница гостува на Анже

Thu, 12 Apr 2018 11:12:10 EST
Борещият се за място в евротурнирите тим на "орлетата" ще гони трите точки на "Жан Буен".

Мюние пред раздяла с ПСЖ

Tue, 10 Apr 2018 09:22:42 EST
Белгийският национал иска да играе по-често и е готов да смени клубната си принадлежност.

Раниери остава верен на Нант

Sun, 08 Apr 2018 09:40:24 EST
Италианският специалист потвърди, че ще бъде начело на тима от Лига 1 и през следващия сезон.

Марсилия се изправя срещу Монпелие

Sat, 07 Apr 2018 11:02:02 EST
Олимпик има коварен тест срещу противник, който загуби само веднъж в предишните си 13 гостувания в Лига 1.

Плеа: Бих платил 100 млн. евро за Балотели

Fri, 06 Apr 2018 09:38:11 EST
Голмайстърът на Ница беше засипан с похвали от своя партньор в атака.

Сент Етиен в устрем да повали ПСЖ

Thu, 05 Apr 2018 10:21:54 EST
Футболистите на Оскар Гарсия ще се надяват на отпускане в съперника след триумфа за Купата на лигата във Франция.

Монако с визита на Рен

Tue, 03 Apr 2018 10:59:40 EST
"Монегаските" преследват пета поредна победа в преките си сблъсъци с "червено-черните".
Page 1 of 29