Заложете на НБА

Алвеш готов да се завърне на "Камп Ноу"

Tue, 24 Apr 2018 05:30:17 EST
Бразилският бек на ПСЖ пази прекрасни спомени от престоя си в редиците на Барселона.

Ривалдо призова Неймар да напусне ПСЖ

Mon, 23 Apr 2018 09:43:25 EST
Според бившия кавалер на "Златната топка" нападателят трябва да се завърне в Испания, ако иска да бъде най-добрия в света.

Емери: Неймар ще остане в ПСЖ

Tue, 17 Apr 2018 09:41:51 EST
Бразилската звезда ще бъде във френския гранд и през следващия сезон, увери специалистът.

Верати остава верен на ПСЖ

Mon, 16 Apr 2018 09:28:07 EST
Спряганият за Манчестър Юнайтед и Барселона италиански национал потвърди, че е щастлив в Париж.

ПСЖ посяга към титлата в Лига 1

Sat, 14 Apr 2018 11:11:30 EST
Парижани ще се върнат на върха във Франция при успех в дербито с действащия шампион Монако.

Мюние пред раздяла с ПСЖ

Tue, 10 Apr 2018 09:22:42 EST
Белгийският национал иска да играе по-често и е готов да смени клубната си принадлежност.

Сент Етиен в устрем да повали ПСЖ

Thu, 05 Apr 2018 10:21:54 EST
Футболистите на Оскар Гарсия ще се надяват на отпускане в съперника след триумфа за Купата на лигата във Франция.

Ди Мария: Ще има много промени в ПСЖ през лятото

Fri, 23 Mar 2018 12:33:54 EST
Крилото очаква реакция от босовете на клуба след провала в Шампионската лига.

Верати остава верен на ПСЖ

Mon, 19 Mar 2018 10:02:34 EST
Верати остава верен на ПСЖ

Балотели: ПСЖ е на нивото на Гинган

Sun, 18 Mar 2018 09:52:20 EST
Нападателят на Ница се изказа не особено ласкаво по адрес на парижкия гранд.
Page 1 of 27