Martin Kližan

Kližan sa rozlúčil s Dammom

Thu, 30 Jul 2015 09:14:27 EST
Slovenský tenista Martin Kližan sa trošku neočakávane rozhodol prerušiť spoluprácu s trénerom z Česka Martinom Dammom.

Murray nastúpi proti Kukuškinovi

Fri, 26 Jun 2015 08:46:44 EST
Britský tenista Andy Murray mal pri žrebe na Wimbledon šťastie, nie je v tej istej polovici pavúka ako Novak Djokovič.

Lacko narazí na Ferrera

Fri, 22 May 2015 09:47:05 EST
Žreb pred druhým Grand Slamom roka French Open veľmi neprial Lukášovi Lackovi, v prvom kole narazí na Davida Ferrera.

Kližan a Schmiedlová triumfovali

Mon, 13 Apr 2015 04:46:39 EST
Slovenskí tenisti Martin Kližan a Anna Karolína Schmiedlová vyhrali v nedeľu turnaje v Casablance a v Katoviciach.

Kližan prešiel cez Andújara

Sat, 14 Mar 2015 03:08:40 EST
Slovenský tenista Martin Kližan postúpil do druhého kola turnaja ATP World Tour Masters 1000 BNP Paribas Open v Kalifornii.

Slováci v stredu na Australian Open skončili

Wed, 21 Jan 2015 05:22:12 EST
Dvaja slovenskí tenisti a dve tenistky ukončili v stredu svoju púť na Australian Open, Martin Kližan zápas skrečoval.

Slováci odštartovali v Melbourne dobre

Mon, 19 Jan 2015 05:35:58 EST
Štvorica slovenských tenistov začala prestížny turnaj Australian Open výhrami, postúpili do druhého kola.

Kližan je v Brisbane vo štvrťfinále

Wed, 07 Jan 2015 07:15:27 EST
Slovenský tenista Martin Kližan postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Brisbane, po dráme vyradil nasadeného Dolgopolova.

Slováci mali na Wimbledone zlý deň

Wed, 25 Jun 2014 03:50:07 EST
Slovenským tenistom sa v prvom kole Wimbledonu nedarilo, až piati z nich vypadli v jeho prvom kole.

Kližan si zmeria sily s Nadalom

Sat, 21 Jun 2014 04:09:59 EST
Martinovi Kližanovi tohtoročný žreb Wimbledonu neprial, v prvom kole nastúpi proti Rafaelovi Nadalovi.
Page 1 of 2
12