Cagliari

Ibarbo ramane la Roma inca un sezon

Sat, 04 Jul 2015 12:49:19 EST
Oficialii vicecampioanei Italiei au anuntat ca atacantul columbian Victor Ibarbo va continua sa joace pentru AS Roma.

Cagliari isi ia adio de la Serie A

Sun, 31 May 2015 03:57:33 EST
Deja retrogradata in Serie B, Cagliari vrea sa invinga Udinese la ultimul meci pe prima scena a fotbalului italian.

Zeman dat afara din nou

Wed, 22 Apr 2015 11:27:16 EST
Cagliari a anuntat ca a renuntat a doua oara in acest sezon la serviciile antrenorului in varsta de 67 de ani.

Inzaghi vrea eficienta la Milan

Sat, 21 Mar 2015 09:50:04 EST
Cu doua victorii in 12 etape, AC Milan trebuie sa devina foarte cinica la finalizare in viziunea lui Filippo Inzaghi.

Cagliari apeleaza din nou la Zeman

Tue, 10 Mar 2015 05:30:03 EST
Dat afara in luna decembrie de la gruparea italiana, Zdenek Zeman s-a intors pe banca tehnica, dupa demiterea lui Gianfranco Zola.

Zola concediat de Cagliari

Mon, 09 Mar 2015 13:28:04 EST
Fostul jucator al lui Chelsea, Gianfranco Zola, a fost dat afara de gruparea din Serie A.

Vor veni si golurile - Podolski

Tue, 24 Feb 2015 04:23:50 EST
Lukas Podolski spune ca va incepe sa marcheze in curand pentru Inter, echipa care a obtinut luni seara un succes important pe terenul lui Cagliari, 2-1.

Bifeaza Inter a treia victorie la rand?

Mon, 23 Feb 2015 09:19:05 EST
Inter se deplaseaza luni seara pe terenul lui Cagliari in incercarea de a castiga al treilea meci consecutiv in Serie A, caz in care ar realiza o premiera in acest sezon.

Totti este incert pentru duelul cu Cagliari

Sat, 07 Feb 2015 10:20:20 EST
Capitanul Romei, Francesco Totti, ar putea rata meciul de duminica din cauza unei stari gripale, fiind nevoit sa se antreneze separat de restul lotului.

Zola, noul antrenor al lui Cagliari

Fri, 26 Dec 2014 05:18:12 EST
Fostul mare international italian l-a inlocuit pe Zdenek Zeman la carma gruparii din Sardinia.
Page 1 of 2
12