AC Milan

Vreau sa raman la Milan - Balotelli

Mon, 18 Apr 2016 10:24:17 EST
Atacantul italian exclude o intoarcere la Liverpool, club care l-a imprumutat la AC Milan pana la finalul acestui sezon.

AC Milan vrea sa iasa din criza

Sun, 17 Apr 2016 02:59:40 EST
Fara victorie de cinci etape si cu un nou antrenor pe banca, AC Milan este decisa sa castige in deplasare cu Sampdoria.

Brocchi dornic sa-si puna amprenta la Milan

Wed, 13 Apr 2016 11:02:55 EST
Cristian Brocchi spune ca nu se teme sa-i antreneze pe Rossoneri si vrea sa-si impuna stilul sau de joc la gruparea de pe San Siro.

Mihajlovic dat afara de Milan

Tue, 12 Apr 2016 08:38:34 EST
AC Milan l-a concediat pe Sinisa Mihajlovic dupa esecul de sambata cu liderul Juventus, 1-2.

Mihajlovic e multumit de Milan

Sun, 10 Apr 2016 11:53:06 EST
Esecul suferit de Diavoli in confruntarea cu Juventus nu l-a descurajat pe antrenorul sarb.

Morata cere concentrare

Fri, 08 Apr 2016 13:59:56 EST
Atacantul lui Juventus, Alvaro Morata, considera ca echipa lui nu-si permite niciun moment de relaxare, chiar daca s-a distantat la sase puncte in fruntea clasamentului din Serie A.

Vreau sa raman la Milan - Mihajlovic

Sat, 12 Mar 2016 10:54:29 EST
Fostul mare international sarb spera sa continue la gruparea din Milano si din sezonul viitor in ciuda speculatiilor.

Mihajlovic pune presiune pe echipa

Sat, 05 Mar 2016 22:07:20 EST
Sinisa Mihajlovic le-a transmis jucatorilor ca urmatoarele trei partide sunt cruciale in tentativa lui AC Milan de a prinde ultimul loc care duce in Liga Campionilor.

Oportunitate pentru Balotelli

Mon, 29 Feb 2016 13:37:29 EST
Mario Balotelli are sansa sa joace titular in meciul cu Alessandria, din Cupa Italiei, iar antrenorul lui Milan, Sinisa Mihajlovic, spera ca atacantul sa profite de ea.

Diavolii milanezi, motivati de succes

Sat, 27 Feb 2016 07:48:55 EST
Gruparea de pe San Siro nu a mai pierdut de 10 meciuri si deja se gandeste la o clasare pe podium la finalul sezonului.
Page 1 of 14