AC Milan

Khedira nu va juca pe Olimpico

Fri, 20 May 2016 00:06:54 EST
Mijlocasul lui Juventus, Sami Khedira, a fost lasat in afara lotului pentru finala Cupei Italiei, deoarece nu s-a recuperat la timp dupa o accidentare mai veche.

Khedira incert pentru finala Cupei Italiei

Sat, 14 May 2016 10:38:13 EST
Mijlocasul celor de la Juventus, Sami Khedira, are sanse mici sa bifeze finala contra lui AC Milan, din cauza accidentarii la gamba.

AC Milan concentrata pana la final

Sat, 07 May 2016 07:48:24 EST
AC Milan intalneste Bologna in deplasare si vrea sa termine campionatul in forta pentru o eventuala participare in cupele europene.

Vreau sa raman la Milan - Balotelli

Mon, 18 Apr 2016 10:24:17 EST
Atacantul italian exclude o intoarcere la Liverpool, club care l-a imprumutat la AC Milan pana la finalul acestui sezon.

AC Milan vrea sa iasa din criza

Sun, 17 Apr 2016 02:59:40 EST
Fara victorie de cinci etape si cu un nou antrenor pe banca, AC Milan este decisa sa castige in deplasare cu Sampdoria.

Brocchi dornic sa-si puna amprenta la Milan

Wed, 13 Apr 2016 11:02:55 EST
Cristian Brocchi spune ca nu se teme sa-i antreneze pe Rossoneri si vrea sa-si impuna stilul sau de joc la gruparea de pe San Siro.

Mihajlovic dat afara de Milan

Tue, 12 Apr 2016 08:38:34 EST
AC Milan l-a concediat pe Sinisa Mihajlovic dupa esecul de sambata cu liderul Juventus, 1-2.

Mihajlovic e multumit de Milan

Sun, 10 Apr 2016 11:53:06 EST
Esecul suferit de Diavoli in confruntarea cu Juventus nu l-a descurajat pe antrenorul sarb.

Morata cere concentrare

Fri, 08 Apr 2016 13:59:56 EST
Atacantul lui Juventus, Alvaro Morata, considera ca echipa lui nu-si permite niciun moment de relaxare, chiar daca s-a distantat la sase puncte in fruntea clasamentului din Serie A.

Vreau sa raman la Milan - Mihajlovic

Sat, 12 Mar 2016 10:54:29 EST
Fostul mare international sarb spera sa continue la gruparea din Milano si din sezonul viitor in ciuda speculatiilor.
Page 1 of 2
12