Spill på Red Bull

Fokuserer på det grunnleggende

Mon, 23 May 2016 08:01:08 EST
Red Bull-unggutten Max Verstappen fokuserer kun på det grunnleggende og å unngå veggene i forberedelsene for Monaco Grand Prix på søndag.

- Vi utvikler oss

Thu, 19 May 2016 04:08:17 EST
Red Bull-fører Daniel Ricciardo er sikker på at laget vil utvikle seg utover sesongen og dermed kan kjempe om ære ganske snart.

Ricciardo vil kjenne kraften

Mon, 28 Mar 2016 16:50:15 EST
Daniel Ricciardo håper han kan føle enda større kraft bak rattet i sin Red Bull når oppgraderingen fra Renault er på plass.

Kan ikke dra til Ferrari

Thu, 24 Mar 2016 09:32:59 EST
Red Bull-sjefen Christian Horner hevder Daniel Ricciardo ikke vil kunne dra til Ferrari, da han er under en kontrakt med laget.

Webber tror på Ricciardo

Wed, 16 Mar 2016 19:39:36 EST
Mark Webber tror Daniel Ricciardo er rask nok til å vinne Fører-VM en dag.

Oppfordret Mercedes til å hente Hamilton

Wed, 20 Jan 2016 09:11:50 EST
Red Bull-sjefen Christian Horner har avslørt at han avslo muligheten til å signere Lewis Hamilton for laget ved to anledninger.

Skal sprute champagne i 2016

Mon, 04 Jan 2016 08:59:33 EST
Red Bulls Daniel Ricciardo er sikker på at han kan gjøre store forbedringer dette året og komme seg tilbake på pallen og der i fra kjempe om titler.

Vettel har imponert sin gamle lagkamerat

Mon, 14 Dec 2015 17:50:59 EST
Red Bulls Daniel Ricciardo har hyllet den tidligere lagkameraten Sebastian Vettel for å finne tilbake til storformen i 2015.

Red Bull har nyheter

Mon, 30 Nov 2015 07:43:48 EST
Red Bull-sjefen Christian Horner har bekreftet at han har sikret en ny leverandør-avtale for 2016 og forventer å kunne avsløre detaljene innen kort tid.

Kvjat ser frem til 2016

Sun, 22 Nov 2015 15:14:50 EST
Red Bulls Daniil Kvjat sier han allerede ser frem til å neste sesong til tross for problemene innad i laget.
Page 1 of 8