andy murray

Monfils je kvůli viru mimo hru

Fri, 20 May 2016 17:36:19 EST
Andy Murray se v prvním kole French Open představí proti kvalifikantovi, zatímco Gael Monfils musel odstoupit z turnaje kvůli virovému onemocnění.

Murray oslavil narozeniny titulem

Mon, 16 May 2016 08:22:14 EST
Své 29. narozeniny dokázal Brit Andy Murray okořenit titulem v Italian Open, protože v neděli zvítězil ve finále nad Novakem Djokovičem.

Murray narazí na Djokoviče

Sun, 08 May 2016 05:15:31 EST
Britský tenista Andy Murray si v sobotu zajistil postup do finále turnaje v Madridu, ve kterém si opět změří síly s Novakem Djokovičem.

Murray: Nadal je největší hrozba

Mon, 02 May 2016 11:40:09 EST
Britská tenisová jednička Andy Murray prohlásila, že ve formě hrající Rafael Nadal bude na antuce největším favoritem na Grand Slamu French Open.

Murray se připravuje na velké léto

Mon, 25 Apr 2016 11:43:01 EST
V olympijském roce se Andy Murray těší na důležité tenisové léto, které začíná na French Open.

Murray chce pomoci Velké Británii

Sun, 24 Apr 2016 06:14:53 EST
Andy Murray je přesvědčen, že pomůže týmu Velké Británie v dalším duelu, pokud bude samozřejmě zdravotně v pořádku.

Murray s obtížemi postoupil

Fri, 15 Apr 2016 00:55:38 EST
Andy Murray postoupil do čtvrtfinále turnaje ATP v Monte Carlu, i když musel zabojovat, aby porazil Benoita Paira.

Murray je v Miami jako doma

Fri, 25 Mar 2016 11:49:25 EST
Andy Murray si dal za cíl překonat zklamání z vyřazení v Indian Wells, až se tento týden představí na turnaji ATP Masters v Miami.

Murray začal v Indian Wells dobře

Mon, 14 Mar 2016 03:24:51 EST
Na turnaji Indian Wells Masters skotský tenista Andy Murray vyřadil Marcela Granollers aniž by ztratil jediný set.

Murray je připraven pomoci

Thu, 25 Feb 2016 01:21:13 EST
Andy Murray bude příští měsíc k dispozici britskému daviscupovému týmu, i když se teprve nedávno stal poprvé otcem.
Page 1 of 14