Washington Wizards

Veselý začal opět nabírat formu

Wed, 22 Jan 2014 16:18:56 EST
Český basketbalista Jan Veselý se poprvé od 8. ledna dočkal třetí výhry v řadě svého týmu Washington Wizards.

Veselý byl v sestavě, ale tým nevyhrál

Sun, 19 Jan 2014 13:42:23 EST
Jediný český zástupce v basketbalové NBA Jan Veselý se po třech zápasech vrátil do sestavy zámořského týmu Washingtonu Wizards.

Washington porazil obhájce titulu

Thu, 16 Jan 2014 08:20:56 EST
Basketbalový tým zámořské NBA Washington Wizards dokázal vyhrát nad obhájcem titulu Miami Heats 114:97.

Indiana potvrdila skvělou formu

Sat, 11 Jan 2014 09:03:57 EST
Basketbalisté zámořského klubu NBA Washingtonu Wizards podlehli na palubovce vedoucího týmu soutěže Indiany Pacers vysoko 66:93.

Washington porazil NY Knicks

Tue, 17 Dec 2013 09:53:10 EST
Jediný český basketbalista v zámořské NBA Jan Veselý se objevil v pondělním zápase na palubovce New York Knicks a jeho tým Washington Wizards překvapivě vyhrál 102:101.

Washington nedokázal vyhrát

Tue, 10 Dec 2013 09:50:47 EST
Basketbalový klub zámořské NBA Washington Wizards smolně prohrál, kdy na domácí půdě podlehl Denveru o pouhý bod 74:75.

Veselý s Washingtonem má dobré období

Sun, 01 Dec 2013 12:44:33 EST
Po špatném začátku nové sezóny zámořské NBA se Washington Wizards dostává do formy a v listopadu vyhrál už osm zápasů.

Veselý se zranil

Sat, 23 Nov 2013 11:04:18 EST
Jediný český basketbalista v zámořské NBA Jan Veselý z Washingtonu Wizards nedohrál páteční zápas proti Torontu.

Veselý zaznamenal první body

Thu, 14 Nov 2013 11:36:28 EST
Jediný český basketbalista v zámořské NBA Jan Veselý dostal poprvé v sezóně větší příležitost v dresu Washingtonu Wizards.

Wizards začali přípravu

Wed, 09 Oct 2013 11:00:06 EST
Basketbalový tým zámořské NBA Washington Wizards podlehl v prvním přípravném zápase na novou sezónu Brooklynu 106:111.
Page 1 of 2
12